Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro ANA komunita

17. 11. 2007

Vy, ano vy, vy anorektičky, bulimičky, vy, kteří ubližujete sami sobě proto, abyste cítili úlevu, nebo jen to, že ještě stále jste schopni něco cítit, k Vám všem mluvím. Buďte hrdí na to, co jste a co děláte. Pro-ANA (Pro-MIA, Pro-SI) komunita se rozrůstá, pomožte s jejím přijetím ve společnosti!
Vy, anorektičky, vy, zastánkyně hnutí Pro-ANA, noste červený náramek jako znak vašeho přesvědčení, noste jej s pýchou, neboť představuje Váš život, Váš úděl. Vy, bulimičky, Váš náramek má fialovou barvu, a náramek těch, kteří trpí depresemi a řeší je sebeubližováním, je tmavě modrý. Náramky těch, kteří se vyléčili jsou bílé a náramky těch, kteří se léčí mají příslušnou barvu spojenou s bílou.
Náramky to mohou být prakticky jakékoli, z bavlnky, z korálků, záleží na Vás a na Vašem výběru. Jen opravdu pamatujte a noste jej se ctí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:(

(deep, 10. 12. 2017 17:17)

Ahoj už jsem našla červený náramek c: Ale je to pro mne těžký :c Když rodičům řeknu že nemám hlad tak mi hned stejně cpou jídlo :c Nevím co mám dělat :( Ale vždycky mi pomůže nějakej pro ana blog :3 a hned je mi líp :3 doufám že to tentokrát vydržím a budu ta ANA girl :33

No tak!

(katie, 10. 6. 2011 21:02)

"pomožte s jejím přijetím ve společnosti" ? :O
Děláš si legraci? Je to nemoc, porucha, je to zlo, které zabíjí lidi! Chápu, že jste fanatici a všemu věříte, že budete ten svůj náramek mít i v rakvi (Omlouvám se za morbiditu..), ale přijetí ve společnosti? Proboha.. Pokud se to stane, tak konečně nastane apokalypsa.

Re: No tak!

(Fhjj, 11. 9. 2016 12:24)

Je to ironicky míněno, jestli to tu nikdo nepochopil.

To je kec

(, 4. 5. 2014 15:57)

fakt? já totiž na anglicky píšících stránkách našla, že kdo má normální depresi, nosí náramek modrý, ale kdo se sebepoškozuje, nosí náramek oranžový nebo černý

:)

(marf, 27. 8. 2013 9:34)

Uz tri dny nic nejim a to jen dky tomu naramku, co mi vzdy pripomene kdo jsem a kdo chci byt. Nikdy ho nesundam. <3

Mám ;-)

(Monca, 1. 7. 2013 23:12)

Mám krásný červený náramek z Fleru. Miluju ho :-*

Na jaké ruce??

(zacinajici_anorekticka, 14. 7. 2011 14:30)

Vyrobila jsem si svůj náramek, v červené barvě:) Budu ho nosit stále při sobě...ještě jsem si ho ani nenavlékla...na které ruce se má nosit? Nebo je to jedno? :)

......

(Kristýna, 29. 7. 2009 18:30)

Já ho nosím se ctí a jsem ráda za to co jsem a pro Anu tu budu vždycky stejně jako ona pro mě.

Až dnes sem pochopila co znamená...

(AnaGraficion2, 7. 4. 2011 14:44)

Být Pro-Ana girl:
znamená to mnoho jednak ztráta všeho co nás těšilo i to co nás denně štvalo například mě to že jeden kluk,kterého miluju a spíš považuji za kámoše,který mě aspon řekl to pitomý ahoj sábo ted mě nečíká nic ikdyž..
Pak se smířit s tím,že budem muset klamat okolí a kort s mojí povahou..
A v neposlední řadě deprese,smutek ztoho jak jsou všici štastný usměvaví a ty narážky vydržet...Ae dnes jsem pochopila,že Ana Ana-náramek mě pomáhá v každých situacích pochválí když sem celej den neměla nic nebo minimum jídla nebo naopak když mám pocit vinny,že nedělám zprávně tak mě vysvětli a dodá sílu jít dál miluju ten pocit,že nejsem sama a miluji ana,mia si náramky !
Mám jen zatím ana náramek mia se ke mě už dnešním dnem nehodí ! A pro-Si trochu :)

<3

(žaneta , 1. 4. 2011 14:53)

taky ho nosim,a nikdy ho nesundam!!!! :)