Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak tohle jsem já

16. 11. 2007
Jsem stejna jako vy, jako vy slecny a panove, kteri trpite nekterou ppp... Neni to lehky, ale stoji to za to, hm?
Abych to shrnula tak s ANOU bojuju tak 3-4 roky... Jen se nikdy neprojevila naplno, az v posledni dobe kdy jsem se ze 77kg dostala na 63. Mym prvnim cilem je 56kg a dal 47kg..pak se uvidi:)


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blbost

(Adéla, 4. 8. 2009 11:23)

Jseš hloupá kráva a měli by tě holka zavřít do ústavu, sebrat občanku, neboť nemáš v hlavě všech pět pohromadě!!! Zajdi si do MC Donalds a najez se, protože z hladu meleš pičoviny!!! Takovou krávu bych nakopala do prdele ty pičo jedna!!! Nevážíš si života a za tuhle propagaci, by tě měli zavřít až zernáš!!!!!

děs

(Soonia, 30. 11. 2008 16:28)

holky já teda nevim,,ale mě přidete s takovejma kecama! uplně vypláchlý!!! Vzpamatujte se!!! Já teda držím dietu taky,,,,ale tak,,že cvičím,,a jim normalně,,,,jen žádný přežírání a hlavně to chce pohyb!! A né nežrat,,,,božeee!!!! Nechápu vás,,,,a přeju vám jen aby ste se z toho dostaly!!!! N jednu stranu,,,,je mi vás líto,,,chudinky!!

...

(miss-thinspo, 6. 7. 2008 21:42)

Ahoj:) Ty jo jsi dobrá vážně:)Já bych taky chtěla shodit, ale prostě nevydržím nejíst..nezvládám to..:)Kdybys měla nějak tip, jak ošálit žaludek ozvi se mi na stránky www.miss-thinspo.blog.cz budu ráda:) Jinak krásnej blog:)